iESA, mazāks
enerģijas patēriņš
sniegs Jums lielāku naudas ietaupījumu!

Apskatīt

Überblick: Mit dem Energiesparkonto haben Sie Ihren Verbrauch im Griff

Īsumā: iESA konts ļauj jums redzēt savu enerģijas patēriņu. Neatkarīgi no tā vai ir apkure, elektrība vai transportlīdzekļa izmantošana, konts palīdzēs Jums soli pa solim, sekot līdz Jūsu enerģijas patēriņa izmaiņām.

Vairāk informācijas

Salīdzināt

Beispielgrafik: So können Sie Ihren Energieverbrauch vergleichen

Pārbaudīt: iESA sistēmā tiek salīdzināts Jūsu enerģijas patēriņš un izmaksas ar Jūsu mājsaimniecību. Tādā veidā ir viegli saprast, kāds ir Jūsu energoefketivitātes līmenis.

Vairāk informācijas

Saglabāt

Das Ergebnis: Mit dem Energiesparkonto sparen Sie Geld und Energie

Ietaupījums: iESA konts parāda kur un kādā veidā Jūs vislabāk varat ietaupīt enerģiju. Tas beigās atmaksājās dubultā. Jūs iegūstat labumus gan naudas izteiksmē, gan samaziniet apkārtējas vides piesārņojumu.

Vairāk informācijas

iAcademy aplikācija un EnergyCheck App

Die EnergieCheck-App macht Energiesparen zum Kinderspiel.

iAcademy aplikācija
Šeit ir pieejama iAcademy aplikācija, kuru Jūs varat izmantot, lai pārbaudītu esošās un iegūtu jaunas zināšanas par enerģijas taupīšanas iespējām savās darbavietās. Aplikācijā ir iekļauti padomi, kurus Jūs varēsiet arī izmantot savos mājokļos. Papildus ir pieejams tests un interaktīva spēle zināšanu pārbaudei. iAcademy aplikācija ir pieejama gan Apple, gan Android telefoniem.


Android
iOS

EnergyCheck App
iESA konta izmantošanu ir ļotiviehla, ja izmantosies enerģijas datu parbaud App. Enerģijas datu ievade un aptrāde tādā veidā ir ļoti viegla. Turklāt Jūs savart izmantot vēl papildu dažādas iepējas, ko piedāvā App.

Uz EnergyCheck App